Jak zapakować butelkę w papier? Ciekawe pomysły

Jak zapakować butelkę w papier? Ciekawe pomysły

Wino czy whyski to idealny pomysł na elegancki prezent. Popularnym rozwiązaniem są torebki, które swoim kształtem pozwalają na estetyczne zapakowanie butelki. Warto jednak puścić nieco wodze fantazji i pokusić się o samodzielne wykonanie opakowania. Jak zapakować butelkę w papier? Poznaj nasze sposoby na gustowny prezent, bez konieczności zakupu torebki.

Jak ładnie zapakować butelki?

Pakowanie butelki wina na prezent nie musi być nudne. Wystarczy tylko dobry pomysł na opakowanie prezentu, by uczynić z niego prawdziwe dzieło sztuki. Oryginalnie zapakowany prezent cieszy oko i sam w sobie może być ozdobą. Alkohol już od lat stanowi dobry pomysł na prezent imieninowy, urodzinowy czy też z okazji ważnej rocznicy. Można go zapakować w standardowe torebki lub też pokusić się o finezyjne opakowanie, wykonane ręcznie. Jeśli chodzi o pakowanie wina, sprawdzi się tutaj zarówno ozdobiony własnoręcznie karton, jak też drewniana skrzynka, w której na ogół umieszczany jest alkohol na prezent weselny. Dobrym pomysłem jest także pakowanie butelki w papier, podczas którego można puścić wodze fantazji, używając różnych struktur, barw i wzorów.

Jak ładnie zapakować butelki

Jak owinąć butelkę papierem?

Pakowanie butelki na prezent może być również dobrą zabawą. Pomysłów na to, jak ustroić butelkę wina jest bowiem całkiem sporo, a wykorzystanie któregoś z nich z pewnością nada prezentowi wyjątkową wartość. Co ważne, pakowanie alkoholu nie musi wcale opierać się na drogich rozwiązaniach. Wystarczy już ozdobny papier, by elegancki alkohol na prezent zyskał odpowiednią formę. Pakowanie prezentów w papier krok po kroku powinno dążyć do tego, by były one owinięte z każdej strony. Jest to szczególnie istotne w przypadku szklanych butelek. Warto również zabezpieczyć papier przed odwijaniem się. Można to zrobić zwykłą taśmą klejącą, choć dostępne są również taśmy ozdobne. Ciekawym pomysłem na to, jak udekorować butelkę zapakowaną w papier, będą różnego rodzaju ozdobne akcesoria, jak kokardy czy wstążki, które sprawią, że pakowanie butelki z pewnością nie będzie nudne.

Jak owinąć butelkę papierem

Jak zapakować butelkę whisky w papier?

To, jak zapakować butelkę w papier, jest nieco prostsze, gdy ma ona regularne kształty. Butelki whisky z kolei mają zwężaną szyjkę, co może przysporzyć nieco trudności. Jednak warto poświęcić temu nieco czasu, bo ładnie zapakowane prezenty zyskują na wartości. Najprostszym rozwiązaniem będzie owinięcie butelki whisky celofanem, tkaniną lub też ozdobnym papierem. Pod nim można umieścić jeszcze folię bąbelkową, by uchronić szkło przed stłuczeniem. Owiniętą butelkę warto również udekorować, wykorzystując wstążkę czy kokardę. Takie rozwiązanie będzie nie tylko estetyczne, ale również doda zapakowanej butelce uroku i elegancji. Eleganckie pakowanie prezentów z pewnością zostanie docenione przez obdarowaną osobę znacznie bardziej, niż tradycyjna torebka.

Jak zapakować alkohol do wysyłki

Jak zapakować alkohol do wysyłki?

Wiemy już, jak udekorować butelkę wina i jak zapakować butelkę whisky. Współcześnie jednak nie można również obejść się bez wiedzy na temat tego, jak zapakować wino lub inny alkohol do wysyłki. To bowiem coraz bardziej popularna forma zakupów, ale również i wręczania prezentów osobom, z którymi nie możemy się spotkać. Zapakowanie wina do wysyłki musi przede wszystkim polegać na jego ochronie przed stłuczeniem w transporcie. Nie obejdzie się tutaj z pewnością bez foli bąbelkowej, ale również i papierowych wypełniaczy, które będą stanowić dobrą barierę ochronną w kartonie. Z kolei niewielkie przestrzenie można wypełnić nowoczesnymi chrupkami skropak, które sprawdzą się w tym przypadku znakomicie. Takie pakowanie prezentów krok po kroku pozwoli im bezpiecznie dotrzeć do adresata, a oryginalny alkohol na prezent z pewnością zachwyci każdego konesera tego rodzaju trunków.

Jak zapakować butelkę w papier

One thought on “Jak zapakować butelkę w papier? Ciekawe pomysły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − 9 =